12.06.2015

Biolaven Organic - Żel myjący do twarzyKolejna perełka kwietniowego Shinybox to właśnie żel do twarzy Biolaven. Urzekająca malutka i poręczna buteleczka z pompką, wypełniona cudownie pachnącym żelem. Właśnie! Produkt ma przepiękny zapach słodkich, świeżych winogron i lawendy, cudowny zapach lata.

I tak właśnie jest kolejny kosmetyk, który ma same zalety i można go chwalic i chwalić. Główną jego zaletą jest oczywiście bardzo fajny naturany skład. Produkt też delikatnie się pieni, jednak konsystencja jest trochę zbyt lejąca. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, nie powodując jej przesuszania (dzięki obecności olejku z pestek winogron) i podrażnień, pozostawiając ją odświeżoną i delikatną w dotyku. Nie ściąga twarzy i delikatnie ją matuje. Wady? Raczej brak może poza wcześniej wspomniana konsystencją, ale to raczej najmniej istotna sprawa.
Cóż więcej moge powiedzieć? Cudowna Prowansja - winogorna i lawenda, mój nowy ulubieniec. Teraz czas na wypróbowanie innych kosmetyków z tej serii Sylveco myślę, że nie zawiodą. ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz